Son Dakika Haberler
memnuniyeti-garantili
29 Kas
8:40

Maltepe evden eve nakliyat

Rate this post

İstanbul maltepe evden eve nakliyat firmaları olarak anadolu yakası ümraniye ve kadıköy‘den sonra en gözde ilçemiz maltepe ev, ofis nakliyesi konusunda özel taşıma teknikleri ile eşyanızı sarar sarmalar özel Paketleme ile zarar görmeden çizilmeden profesyonel ekiplerimizce gerçekleştirilir.

Hizmet bölgemizde ilçeler arası evden eve nakliyat Bağlarbaşı, Cevizli arası en kısa mesafe diyebiliriz mesafe araç kilometresinememnuniyeti-garantili göre fiyat hesaplama takibinde Yüzevler, Küçükyalı ve Yalı mahallesi bağdat caddesi güzergahı üzerinden yol güzergahı tarifesinden fiyatları hesaplanabilir. Esenkent, Başıbüyük, Zümrütevler maltepe ilçesinin yer yüzü deniz ölçümünden yüksek üç mahallesi başübüyükte bulunan nısh adalar sitesi, rengarenk görünümü ile narcity son olarak zümrütevler kiptaş konutları maltepenin ekonomisine güç katarak gelişmesine öncülük etmiştir.

Ev eşyalarının sevkiyatı konusunda firmamızın başlıca görevleri vardır, Ekspertiz elemanlarımız uygun araç ve paketleme ürünlerini belirler taşıma planı konusunda bazı parça eşya taşıma için uygun görülür bilgi beyanında bulunur karşılıklı anlaşma sonrası taşınma gününü belirler. Mobilya ve beyaz eşyalarınızın zarar görmemesi için elemanlarımız de-montaj hale getirerek uygun paketleme ve koliler kullanarak taşınmaya uygun hale getirilir. Kordineli çalışma planı çerçevesinde araç yüklemisi sonrasında yol güzergahı belirlenerek hız limitlerine uygun yeni evinize sevki gerçekleştirilir. Araç uygun park edildikten sonraki süreçte ufak ebatlı ürünler asansör kullanılır ebatı büyük hacimli eşyalarınız bina merdiveni kullanılarak evinize taşınması sağlanır. Paketler sökülerek dekorasyonu yapılarak esyanızın kurulumu gerçekleştirilip tesli ediyoruz.

« »

Bir cevap yazın

Şimdi Ara!